Waar vind ik Coach4you?


 

Noord-Holland Zuid-Holland Zeeland Noord-Brabant Utrecht Limburg Gelderland Flevoland Overijssel Drenthe Friesland Groningen

Er zijn op dit moment 18 Coach4you-projecten in het land. Klik op één van de provincies om te zien of er een adres bij u in de buurt is.  Of bekijk de gegevens van de coordinatoren hieronder.

Zit uw gemeente er niet bij en wilt u ook een project opzetten informeer dan naar de mogelijkheden bij de landelijke projectleider:

Katja van Beugen
info@coach4you,org,

telefoon: 06-15 26 29 73.


Alkmaar

Gilde Alkmaar
Coördinator: Joop van der Westen
E-mail: 44westen@live.nl
Telefoon:  (072) 533 16 22

Almere

Gilde Almere
Coördinator: Marion Juist en Ivy Leeflang
E-mail: gilde@vmca.nl
Telefoon: (036) 534  60 27
www.vmca.nl/gilde/Coach4You

Alphen aan den Rijn

Gilde Alphen aan den Rijn
E-mail: coach4you@gildealphenaandenrijn.nl
Telefoon 0172-242232

Culemborg

Elk Welzijn
Coördinator: Alice Versluis
E-mail:AVersluis@elkwelzijn.nl
Telefoon: (0345) 51 52 27

Deventer

Gilde Deventer
Coördinator: Babette Mulders
E-mail: babettemulders@gmail.com

Driebergen

Gilde Utrechtse Heuvelrug
Coördinator: Bob Tempelman
E-mail: haftempelman@hotmail.com

Groningen

Stichting Coach4you Groningen
Coördinator: Janita Rutgers-Stoker
E-mail: info@coach4yougroningen.nl
Website: www.coach4yougroningen.nl

Leusden

Gilde Leusden
Coördinatoren: Conny van der Bijl en Gerard Voskuilen
E-mail: conny.vanderbijl@gmail.com/ gj.voskuilen@kpnmail.nl

Maastricht

Gilde Maastricht
Coördinator: Huub en Marleen Monod de Froideville
E-mail:  huubmonod@gmail.com/gildemaastricht@gmail.com
Tel. (043) 3440910

Purmerend

Gilde Purmerend
Coördinator: Marjan Hendriks
E-mail: marjan.coach4you@gmail.com

Ridderkerk

Gilde Ridderkerk
Coördinatoren: John Heuvelman en Lisette van der Spoel
E-mail: john.g.heuvelman@gmail.com / info@lidica.nl

Roermond

Coach4you
Coördinator: Nan Boleij
E-mail: n.boleij@kpnmail.nl
Telefoon: (0475) 31 91 40

De Ronde Venen (Mijdrecht,Wilnis,Vinkeveen en Abcoude)

Gilde De Ronde Venen
Coördinatoren: Kiki Schmitz-Kroon en Minke Keizer
E-mail: kschmitzkroon@yahoo.com en minke.keizer@gmail.com
Website: www.gildedrv.nl

Uithoorn

Stichting Samen aan de Amstel
Coördinator: Quirina Kofman
E-mail: q.ouwehand@live.nl

Venray

Gilde Venray
Coördinator: Hannah van der Borst
E-mail: overloontjes@gmail.com
Telefoon: 06-10 54 62 66

Wageningen

Gilde Wageningen
Coördinator: Henk Slegten
E-mail: slegten.kingma@hetnet.nl
Telefoon: 0317-410550

Zutphen

Gilde Zutphen
Coördinator: Gerard Harink
E-mail: g.harink@chello.nl
Telefoon: (0575) 52 15 20

Zeist

Gilde Zeist
Coördinator: Sera Willemsen
E-mail: coach4you@gildezeist.nl
Telefoon: 06-15107337
Website: www.gildezeist.nl/coach4you.html